טיימר לדוד מאריך את חיי הדוד שלכם!

12 ביוני 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה דודי שמש

כשאתם מתאמים התקנה של דוד שמש כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו הוא החיסכון האדיר שמצפה לכם הודות לשימוש במשאב הטבעי על פני אנרגיה חשמלית. אם אתם רוצים לחסוך אפילו יותר, דעו כי התקנה של טיימר היא זו שתמנע שחיקה של הדוד והוצאות מיותרות בעונת החורף עם הדלקת הדוד במנגנון החשמלי.

 

שוברים את המיתוס: טיימר חשוב לדוד שמש וחשמל גם יחד

לא רק שהטיימר מאריך את חיי הדוד שלכם, אלא שחשוב לדעת כי לא מדובר על מנגנון המתאים רק לדוודי החשמל. המון פעמים שמו של הטיימר נקשר עם דוודי החשמל, אך יש לזכור כי גם דוד שמש הינו דוד שמש שחלק מהשנה מבוסס על אנרגיה חשמלית, כך שחשוב לצרוך אותה בצורה נבונה ומושכלת. דוד השמש הוא גם דוד חשמל ועל כן, במעמד התקנתו חשוב להבטיח גם התקנה של הטיימר שישרת אתכם על הצד הטוב ביותר בימים בהם עליכם להפעיל חשמל לטובת מים חמים.

 

הדוד עובד שעות נוספות? כך מתחילה לאט השחיקה

אז איך הטיימר של הדוד מאריך את חייו של הדוד שלכם? לא תמיד אתם זוכרים לכבות את הדוד לאחר שהדלקתם אותו. מה שקורה במצב כזה הוא שהדוד שלכם יכול להיות דולק לאורך שעות רבות לאורך היום – בעיקר בעת שאתם מדליקים אותו בבוקר, יוצאים לעבודה ורק עם חזרתכם בערב אתם מגלים כי הוא נשאר דולק. דוד שדולק ממושכות יכול להגיע לשחיקה מהירה מאד. הטיימר לעומת זאת, מאחר והוא מתוכנן מראש להדלקה וכיבוי בשעות מסוימות, מבטיח כי תהיה בקרה על שעות ההפעלה שלו וכך אתם נמנעים משחיקה מהירה של הדוד.

 

חוסכים בהוצאות ושומרים על הדוד עם טיימר!

חשוב לא פחות הוא החיסכון הכספי שלכם. בדיוק מאחר ואתם לעתים שוכחים לכבות את הדוד לאחר הדלקתו, נוצר מצב שחשבון החשמל שלכם תופח ותופח, כך שעם קבלת חשבון החשמל אתם מופתעים לקבל חשבון שלא תואם את הצריכה שלכם בפועל. על כן, הקפידו על התקנת הטיימר גם עם דוד שמש וכמובן שגם עם דוד החשמל. מדובר על התקנה של כמה דקות בלבד בעלות של מאות שקלים שתחסוך לכם המון הוצאות מיותרות בעתיד.

סגור לתגובות על טיימר לדוד מאריך את חיי הדוד שלכם!

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן