המוקש בדרך לטבעת האירוסין – מבחר רב מדי

29 במאי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תכשיטים ויהלומים

הדרך אל שינוי הסטטוס הזוגי שלכם אומנם לא ארוכה, אך היא כוללת כמה כללי מפתח. הכלל החשוב ביותר? רכישת טבעת אירוסין. רכישת הטבעת מצריכה מכם להפגין המון יצירתיות ורגש, אך בעיקר לזכור כי בחינה של מאות דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן לא תטיב עמכם, אלא בעיקר תקשה עליכם.

 

ממאה יוצאת אחת? לא נוסחה מוצלחת כל כך

הנטייה הטבעית היא לרצות ולראות כמה שיותר טבעות – זאת מאחר וככל שבוחנים יותר, כך מסננים יותר ועושים בחירה מדוייקת יותר. אם חשבתם שתהליך חיפוש הטבעת הולך בכזו קלות, הרי שכדאי שתדעו כבר מעכשיו: ככל שתיחשפו אל יותר מבחר, כך הבחירה שלכם עשויה להיות סבוכה יותר. אז איך עושים זאת? בוחרים חמש טבעות סופיות בלבד, כאשר את הסינון הראשוני עושים באמצעות פלטפורמה מקוונת כמו קטלוג אינטרנטי.

 

התמקדות על סוג אחד של טבעות: כלל הזהב

איך ניתן להתמקד על חמש טבעות כשבפועל חנות התכשיטים מציעה מאות דגמים? שאלה מצויינת. עליכם לזכור כי לבת הזוג שלכם יש טעם אישי בתכשיטים. נסו לחשוב על עצמכם במסעדה: התפריט גדול וכולל מספר סקטורים ועשרות מנות. כידוע, אינכם עוברים על כל מנה ומנה ובוחנים אותה, אלא שאתם מסמנים מראש סקטור החביב עליכם ובוחרים ממנו בלבד. בדיוק כך עם טבעת האירוסין: התמקדו על סקטור נבחר, כדוגמת טבעות אירוסין זהב לבן, ובצעו את הבחירה הסופית שלכם מתוך אזור זה בחנות התכשיטים.

 

אז איך עושים את זה בפועל?

בכדי לדעת על איזה סקטור להתמקד, עליכם לדעת מה בת הזוג שלכם מצפה לקבל. בכל הקשור לגודל היהלום, מספר היהלומים, חיתוך היהלום וצבע היהלום – הרי שיש לכם יד חופשית לגמרי. במה שכן יהיה עליכם לבצע עבודה מקדימה הוא בכל הקשור לצבע הזהב – זהב לבן או זהב צהוב. במידה והחלטתם להתמקד על טבעות אירוסין זהב לבן, יהיה עליכם לבחון דגמים שונים בקטלוג הטבעות. מיד לאחר מכן, סמנו לעצמכם חמישה דגמים נבחרים. את אותם דגמים, הגיעו לראות פיסית בחנות התכשיטים ורק לאחר מכן גבשו את הבחירה הסופית.

 

סגור לתגובות על המוקש בדרך לטבעת האירוסין – מבחר רב מדי

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן