ממה להיזהר כאשר בוחרים אולם אירועים במרכז לחתונת בקיץ?

22 במאי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

כאשר אתם בוחרים את אולם האירועים, אתם צריכים לדבוק בנוסחה שתרגש אתכם, ותגרום לכם לשמוח ולחייך בכל פעם שתביטו במקום, הן מכיוון מבואת הכניסה והן כאשר אתם בפנים. המקום עשוי להיות אולם אירועים והוא עשוי להיות גן אירועים, אולם בשני המקרים, אנו ממליצים לבחור לחגוג בטבע. יש אולמות אירועים ללא גג, אשר מאפשרים נוף טבעי אותנטי כמו גני אירועים. בדרך זו, אתם זוכים לתמורות רבות שלא הייתם זוכים להן באירועי פנים.

קייטרינג על ידי צוות מקצועי ברמות הגבוהות ביותר

כשמכינים קייטרינג לאירוע חוץ, החשיבות היא פי כמה וכמה יותר עצומה מאשר באירוע פנים. שימור המזון קשה יותר ודאגה לטריותו בזמן אמת מאתגרת עשרות מונים בהשוואה לדאגה לטריותו בתוך אולם. לכן, כשקייטרינג שמתמחה באירועי טבע משרת אתכם – זו ערובה שתקבלו את השירות הכי מקצועי שתוכלו להסב לאירוע. בנוסף, הפקת אירוע בטבע מזכה אתכם במקבץ עשיר של טעמים טרופיים המדרבנים מאד יציאה לאירוע טבע: פירות העונה, סלטים טריים, ומאכלים חמים ברמה גבוהה ביותר.

הפקת אירועים על ידי מקצוענים המתמחים באירועי טבע

כשאתם מפיקים אירוע בטבע אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לכל התמורות בנושא הארגון: לוגיסטיקה מוכנה במיוחד עבורכם, היערכות לקבלת הפנים והעמדת רחבת אירועים מן המעלה הראשונה במיוחד בשבילכם. עם צוות כזה, הפקת חתונות בטבע היא משימה קלה ופשוטה ביותר.

בוחרים אולם בטבע? היזהרו ממסיחים!

אל תפנו לכל מי שמציע לכם הפקת אירוע בטבע. אם מדובר בחוף הים או בשטח ציבורי אחר שממילא הכניסה אליו חופשית ולא מותנית בבידוק בטחוני על ידי סלקטורים בכניסה, אין כל משמעות להפקת האירוע. כל אחד יוכל להיכנס למתחם, ועל כן זה כבר לא אירוע פרטי. בנוסף, הפקות אירועים בטבע מצריכות היערכות נאותה, שיכולה להתבצע בצורה טובה אך ורק על ידי חברות הפקת אירועים בעבע בעלות ניסיון.

מסיח אמצעי ההגנה מפני אקלים: אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

הפקת חתונה בטבע מצריכה היערכות לגרוע שבמזגי האוויר: עומס חום קיצוני או חורף נועז עם גשמים וברדים חזקים (שכפי שראינו כעת בשנת 2018 מתרחשים גם בקיץ). על הנהלת האולם להיות ערה לנזקים של תופעות הטבע הללו ולהציע חלופה מוכנה לחגיגה, כמו למשל עטיפת גן האירועים בסגירת חורף קשיחה או אספקת אמצעי קירור ואוורור נאותים. לחברה ההפקות אין כזו תשתית? אל תחגגו שם!

סגור לתגובות על ממה להיזהר כאשר בוחרים אולם אירועים במרכז לחתונת בקיץ?

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן