חתונה הפוכה עם חופה בסוף האירוע – שמעתם על זה?

21 במאי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין

כשאתם חוגגים חתונה הפוכה, אתם למעשה מפתיעים את הקהל ובגדול! ישראל היא מדינה צעירה, בה אחוז המתחתנים נשמר גבוה כל עשור, כל שנה. לכן, אך טבעי שמוזמן ממוצע ששלחתם לו הזמנה אינו רואה בטקס דבר חדש, ורק השנה הוא היה בעוד 4 אירועים כאלו לפחות. לכן, הוא מצפה לפורמט קבוע של הטקס: קבלת פנים במסגרת גן אירועים בשרון, חופה בהתקן שבנוי מסדינים ויריעות לבנים ולבנות, כשמסביבה כל הקהל מתקבץ, ארוחה מרכזית, ולאחריה כל מיני יוזמות כמו הקרנת מצגות, האזנה לקונצרט וכד'. ומה דעתכם לארגן את החופה אחרי כל זה, ועד אז לתת לאורחים שלכם סילבוס של אירוע רגיל (שאינו חתונה)?

כשהחופה בסוף – אתם יוצקים לה משמעות הרבה יותר עמוקה

כאשר החופה בסוף, שוו בדמיונכם מה האורחים שלכם הספיקו לחוות במסגרת אולם אירועים בשרון: גם קבלת פנים עם מזון יוקרתי, גם נגינה חיה, גם צפייה במצגת, גם ארוחה מרכזית וגם הרקדה. אם התאמתם את האירוע לילדים (על ידי שילוב חברת הפעלות או משחקי ילדים בחדרי האולם) הם כבר הספיקו להתרוצץ בשביל כל יושבי האולם יחדיו, ועכשיו – כולם מחכים לפועלכם  המרכזי, כלומר לחופה. כשזה קורה, האנשים שיצפו בזה יקבלו זיכרון מתוק באמת. מעבר לכך, אלו שלא רצו לחכות והלכו הביתה, למעשה מעניקים לכם הזדמנות להינשא בטקס קטן, שזה הרבה יותר אינטימי ורומנטי מאשר בטקס רב משתתפים.

מגוון סיבות לבחור בחתונה ההפוכה תוך מיקום החופה בסוף הסילבוס

  • אנטיסיפציה – האורחים של גן אירועים בשרון יבינו מיד מה קורה, ויראו שחופה זה משהו שצריך להישאר בשביל לראות. זה מעין אפקט מותחן שמדרבן את הצופים להישאר עד סוף האירוע.
  • הדגשת אלמנט החופה – כשהחופה בסוף, היא מקבלת משמעות יוקרתית ונסתרת יותר שגורמת לה להיות בלתי נשכחת עבורכם, מניסיון.
  • יציקת תוכן רב משמעות לאירוע – בדרך כלל, תוכן בעל משמעות מגוונת, ולא רק דתית, יש לפני ואחרי החופה: הקולינריה המשובחת, צוות הנגנים והתקליטנים, צוות התאורנים ואחראי המצגות וכד'. כשאתם שמים את החופה בסוף אתם מזכים את אורחי אולמות אירועים בשרון בעושר תוכני, אשר צפוי לגרום להם לעניין וסיפוק רב.
  • הזדמנות להפוך את המאורע האינטימי לקטן – תמיד ישנו הסיכוי שהאורחים שהגיעו לשמוח אתכם במסגרת גני אירועים בשרון לא באמת יקיימו את הכתוב בשלושת הסעיפים לעיל וברובם ילכו הביתה לפני החופה. כשזה יקרה, ותישארו רק עם המשפחה והחברים הספציפיים שגייסתם לחופה, אתם תזכו להינשא בטקס אינטימי באווירה מלכותית ומחממת-לב.

 

סגור לתגובות על חתונה הפוכה עם חופה בסוף האירוע – שמעתם על זה?

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן