עיצוב המתחם באירוע החתונה – כדאי או לא?

14 במאי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אחרי שתבחרו אולם אירועים בפתח תקווה להתחתן בו, תתחילו להעסיק את עצמכם בשאלת עיצוב המתחם. בכל זאת, מדובר על אירוע שאתם חוגגים רק פעם אחת בחיים, כך שהרצון שלכם להגשים את כל חלומות האירוע שלכם מובן לגמרי. יחד עם זאת, שירות של מעצב באירוע עתיד לעלות לכם לא מעט כסף, כך שנשאלת השאלה האם כדאי אכן להשקיע נתח מהתקציב בעיצוב האירוע.

 

בעד: אלמנט חזותי מרשים באירוע האהבה

אז מדוע דווקא כן כדאי להסתייע בשירות של מעצב לעיצוב האירוע שלכם? אירועים המעוצבים על ידי מעצבים הינם אירועים המקבלים גוון ייחודי וכאלו המזוהים אתכם. בדיל שאתם מקבלים ממנהל האירוע של אולם אירועים בפתח תקווה, אתם זוכים לעיצוב בסיסי בלבד, כאשר כל אלמנט עיצובי אחר שתרצו להוסיף מבוסס על תוספת תשלום. שימו לב כי גם חבילת העיצוב הבסיסית הינה נאה, אך עיצוב של מעצב ניכר ובעל נוכחות, ומעבר לאווירה ייחודית יותר באירוע, אתם גם עתידים לזכות בתיעוד פוטוגני יותר של האירוע.

 

נגד: הוצאה כספית שאינה הכרחית

מנגד, באירוע החתונה שלכם עליכם לחלק את התקציב שלכם בין עשרות ספקים שונים. האם תרצו להוסיף ספק נוסף לעוגת התקציב שלכם? לא בטוח. ישנם זוגות המעדיפים להשקיע באלמנטים אחרים על חשבון העיצוב, כמו אולם אירועים בפתח תקווה בסטנדרט גבוה יותר, בר אלכוהול משודרג, עמדת אפטר-פארטי ואפילו פינת מזכרות לאורחים. בעוד ישנן הוצאות שהינן בגדר חובה לאורך הפקת האירוע שלכם, דווקא שירותי עיצוב מסתמנים כסוג של מותרות, כך שהאירוע שלכם יוכל להיות מוכתר כהצלחה גדולה גם בלעדיהם.

 

העמק השווה: התחתנו באולם מעוצב מראש

מה שהמון זוגות עושים הוא לוותר על שירותי העיצוב ולהתחתן באולם אירועים הידוע כמעוצב וייחודי. עם בחירתכם להתחתן עם אולם אירועים בפתח תקווה בעל שם, אתם יכולים לזכות באירוע מעוצב מראש מבלי להשקיע כל תוספת. ישנם מתחמים המעוצבים בקו יוקרתי-אירופאי, המעניקים לכם את העטיפה העיצובית לה אתם כמהים. ההמלצה הברורה היא להשקיע יותר באולם מעוצב בסטנדרט הגבוה ביותר על פני שירותי עיצוב המקשטים אולמות שאינם בעלי נראות מרשימה.

סגור לתגובות על עיצוב המתחם באירוע החתונה – כדאי או לא?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן