אירוע אורבני – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

7 במאי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נישואין, זוגיות ואהבה

אם גם אתם בוחנים בימים אלו מתחמי אירועים שונים לקראת אירוע החתונה שלכם, לבטח גם לכם יצא לשמוע לא אחת על טרנד האירועים האורבנים. לכאורה, מדובר על צמד של מילים מוכרות, אך בפועל ישנם אלו המתקשים לפשט את הרעיון ולהבין אותו. רגע לפני שגם אתם סוגרים תאריך ובוחרים בקו עיצובי לחתונה, הכירו גם אתם את האירועים האורבנים. אולי זה לא יפתיע אתכם, אך אירוע אורבני מתאים לחגיגה עם אולם אירועים בתל אביב – העיר שמסמלת יותר מכל את רעיון האורבניות.

 

באילו סגנונות ניתן לערוך אירועי חתונה?

כידוע, עולם העיצוב מציע אינספור אפשרויות לעיצוב האירוע שלכם – החל מעיצוב וינטאז', דרך עיצוב קלאסי ועד עיצוב מודרני. הבסיס לעיצוב האירוע שלכם הוא למעשה מתחם האירועים שבו בחרתם להתחתן. כל מתחם אירועים מעוצב בקווים שונים לחלוטין, כך שהעיצוב צריך להיות תואם לאווירה שתירצו לייצר באירוע האהבה שלכם – אירוע החתונה. אולם אירועים בתל אביב יהיה זה המתאים ביותר לחגוג בו אירוע אורבני – אירוע המסמל את השיק העירוני, את התרבות העכשווית, את גורדי השחקים וטרנד עיצוב הרחוב.

 

אירוע אורבני הוא אירוע שבו שזורים אלמנטים מהחוץ בתוך מתחם האירועים שלכם. מדובר על אירועי חתונה הנהנים מווייב צעיר, קליל וטרנדי, כאשר גולת הכותרת היא העיר הגדולה הנוכחת בכל פינה – גם בחלל החיצוני וגם בחלל הפנימי. העיר תל אביב היא סמל האורבניות בישראל, כך שעם רצונכם ליהנות מטון אורבני, אולם אירועים בתל אביב יהיה המתאים ביותר לארח אירוע שכזה.

 

האם ניתן לשלב קונספט באירוע אורבני?

בהחלט! אירוע קונספט הוא אירוע שבו אתם בוחרים קונספט שיוביל את האירוע שלכם. כאמור, מתחם האירועים שלכם הוא שנותן את בסיס האווירה, כאשר עבודה עם מעצב אירועים יכולים להוליד תוצרים נהדרים שיכולים גם להתכתב עם האורבניות ולחזק אותה, אך היא גם יכולה להוסיף אלמנטים שונים לחלוטין. דעו כי תוכלו להסתפק בעיצוב הבסיסי של המתחם, אך עיצוב קונספט מבטיח שהאירוע שלכם יהיה הכי שלכם! הקונספטים יכולים להיות מעולם המוסיקה, הספורט, התרבות והקולינאריה.

 

סגור לתגובות על אירוע אורבני – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן