הולכים על בטוח

23 באפריל 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אופנה

מפעלים רבים מכילים מחלקות שונות שבכל אחת מהן קיימים גורמי סיכון. כנגד גורמים אלו ניתן להתגונן על לבישה של בגדי עבודה ייעודיים וכמובן נעלי בטיחות איכותיות שיעטפו אל כף הרגל ויגנו עליה. אולמות ייצור בהם יש תנועה של מלגזות ומתקיימת הרמה של חפצים כבדים או חשיפה לחום קיצוני, כל אלו מהווים סיבה מצוינת להצטייד בנעלי בטיחות תקניות. במקומות רבים ישנן תקנות ברורות שלא מאפשרות כניסה למקומות המועדים ללא בגדי בטיחות ייעודיים אשר כוללים כמובן נעלי בטיחות .

מה חשוב לבדוק

היות וישנם סוגים רבים של נעלי בטיחות אז כדאי מאוד לרכוש את הנעל המתאימה לסוג העבודה שאותה אתם מבצעים:

  • נעליים בטיחותיות לא חייבות להיות מסורבלות ואפשר להשיג גם נעליים קלות ונוחות להליכה. נעליים כאלו מתאימות למקרים בהם העבודה מצריכה טיפוס, הליכה ארוכה ועוד.
  • כיפת הגנה על אצבעות הרגליים הינה קריטית לעבודות במקומות בהם יש תנועה של כלי רכב ומלגזות. גם עבודה עם ציוד כבד, ברזל, פלדה ובניה מצריכות נעלי בטיחות.
  • סוליית הנעל היא בעלת מספר תפקידים. ראשית היא אמורה להיות חזקה וקשיחה, בנוסף היא אמור להגן מפני החלקה וחשמל סטטי ולבסוף היא צריכה להיות עמידה בחומרים שונים למשך זמן רב.
  • למעשה נעל בטיחות אמורה להחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה, אפילו מספר חודשים, אך הכול תלוי ברמת השימוש שלכם בה.

כחול לבן

אם כבר מחליטים לרכוש מדים, בגדי עבודה או נעליים בטיחותיות אז למה לא לקנות תוצרת כחול לבן. הסטנדרטים המחמירים של מפעלים בארץ הם גבוהים מאוד ועומדים בכל התקנים הבין לאומיים ברחבי העולם. קניה מתוצרת כחול לבן גם תתרום לכלכלה של המדינה וכל זאת ללא התפשרות על האיכות והרמה של המוצרים שתקנו.

מוצרים לעבודה אמורים להיות נוחים ולהחזיק מעמד זמן רב מבלי להתבלות. כדאי לשמור עליהם ולהקפיד על הוראות הכביסה והגיהוץ כך שלא יגרם להם כל נזק. חשוב גם להגן עליהם מפני תנאים של לחות או חום שעשויים לפגוע בהם. נעליים מומלץ לשמור במקום קריר ומאוורר, כך הן יחזקו מעמד זמן רב ולא תידרשו להחליפם עקב בלאי.

סגור לתגובות על הולכים על בטוח

מאת:

פרסם באתר כ - 8 מאמרים.

.

דילוג לתוכן