שניים זה תמיד ביחד: איך בוחרים טבעת נישואין?

3 באפריל 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות וקניות

אם אתם צריכים סימן נוסף שיעיד על התקרבותכם אל אירוע החתונה, הנה הוא לפניכם: אחרי הטעימות והמדידות, ההתרגשות הגדולה והלילות ללא השינה, הגיע הזמן שלכם לבחור את טבעות הנישואין. כעת, רק את מתגאה בטבעת המסמלת את האהבה של בן זוגך אליך, ובקרוב מאד תקשט את שניכם טבעת הנישואין הסימבולית המגלמת בתוכה אהבה גדולה והדדית. אז איך בוחרים שתי טבעות מתוך מאות דגמים של טבעות נישואין זהב צהוב ולבן?

 

מתחילים בחנות תכשיטים יציבה ואמינה

עוד לפני שתגיעו להחלטה בדבר סוג הזהב של הטבעת, כדאי להשקיע את תשומת הלב שלכם בבחירת חנות התכשיטים. המטרה שלכם היא להגיע אל חנות תכשיטים יציבה ואמינה. רכישת טבעת נישואין היא רכישה המתמשכת על פני כמה מפגשים עם נציגי החנות, כך שחשוב להשקיע את זמנכם ואת כספכם בחנות תכשיטים בעלת מוניטין רב. זאת מאחר והיו מקרים מעולם בהם בני זוג החלו את התהליך ונדהמו לגלות לאורכו כי החנות נסגרה.

 

סוג זהה של זהב או סוגים שונים?

טבעות הנישואין המוצעות למכירה מתחלקות לשני סוגים עיקרים: טבעות נישואין זהב צהוב וטבעות נישואין מהזהב הלבן. הזהב הצהוב הוא הזהב המוכר בגוון הזהוב, ואילו הזהב הלבן הינו בגוון כסוף יותר. השאלה הגדולה המעסיקה המון זוגות היא האם ישנה חובה לבחור את אותו סוג זהב, או שכל אחד מבני הזוג יכול לבחור את הסוג החביב עליו. ההמלצה החמה היא שכל אחד מכם יבחר את סוג הזהב ההולם אותו יותר. כל עוד היה מדובר על תכשיט שהייתם עונדים לעתים רחוקות, הייתם יכולים להתפשר. מאחר ומדובר על טבעת נישואין, חשוב שתאהבו אותה ותתגאו בה: היא הולכת ללוות אתכם מעתה ולנצח.

 

קו עיצובי אחיד או שכל טבעת בפני עצמה?

טבעות נישואין זהב צהוב וזהב לבן יכולות להגיע בעובי דק, בינוני או עבה, הן יכולות להיות מעוטרות או להגיע בנראות ניטרלית. האם עליכם לבחור את הטבעות שלכם על פי אותו קו עיצוב? התשובה לכך שלילית. האהבה הגדולה שלכם נקשרת בטבעות ללא כל קשר לנראות. לכו אחרי לבכם ועשו את הבחירה שלכם על פי טעמכם האישי!

 

סגור לתגובות על שניים זה תמיד ביחד: איך בוחרים טבעת נישואין?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן