טיפים להתנהלות כלכלית נבונה לקראת החתונה

29 במרץ 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

גם אם לא למדתם כלכלה וגם אם זו הפעם הראשונה שאתם עומדים בפני הפקה של אירוע כל כך גדול, דעו כי תוכלו גם אתם לנהל את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? להבין כי הפקת האירוע דומה לעסק – ישנן הוצאות שצריך להתאים למסגרת בה אתם רוצים לעמוד. מנהלי האירועים של גני אירועים בפתח תקווה ובמקומות שונים בארץ, ישמחו לתת לכם את הטיפים הבאים שיאפשרו גם לכם לצלוח את הפקת האירוע!

 

התחייבות לדו"ח מפורט ומסודר

מילת המפתח היא תיעוד! בעת שתתעדו את כל ההוצאות שלכם, תוכלו דרך קבע להיות עם יד על הדופק ולדעת בכל רגע נתון היכן אתם עומדים ביחס לתקציב שהגדרתם לעצמכם. הדו"ח שלכם אמור להיות בנוי בפורמט כזה שבו אתם מפרטים את כל ההוצאות שלכם – החל מהוצאה קטנה יחסית על הדפסת הזמנות ועד הוצאה גדולה על נותני שירות.

 

מרבית התקציב: גן האירועים שלכם

איך כדאי לנהל את התקציב? ראשית, עליכם להגדיר את הסכום שאותו אתם הולכים להשקיע באירוע שלכם. כדאי שתדעו כבר בשלב זה כי לאירוע החתונה אין מחיר קבוע, אלא שמדובר על עלות המבוססת על הבחירות שלכם: בחירה בגן מסוים מתוך גני אירועים בפתח תקווה, הבחירה ביום, הבחירה בעונה ובשדרוגים נוספים. על כן, הגדירו כמה אתם רוצים להשקיע ורק לאחר מכן החלו את המסע שלכם.

 

שימו לב כי בכל מקרה שלא יהיה, התקציב שלכם אמור להתחלק באופן הבא: 70% מתקציב האירוע צריך להיות מושקע בגן האירועים שלכם, ואילו 30% נוספים על נותני השירות השונים הכוללים את כל מה שגן האירועים לא כולל: מעצבת שיער, מאפר, מעצבת שמלה, צלם, דיג'י, ספקי אטרקציות, עמדת מזכרות ועוד.

 

נותני השירות: מהצלם ועד ספק האטרקציות

בדו"ח שלכם תפרטו את כל נותני השירות באירוע שלכם באשר הם. האם ישנם ספקים מסוימים שצריך להעניק להם תקציב גבוה יותר בהשוואה לאחרים? בהחלט. השקיעו יותר בספקים שעובדים באירוע עצמו ושעתידים לעצב את האירוע שלכם. ספקים אלו הם הצלם והדיג'י לרוב, שהינם דומיננטים מאד באירוע החתונה שלכם ועל כן ההשקעה הגדולה בהם ראויה וכדאית.

 

סגור לתגובות על טיפים להתנהלות כלכלית נבונה לקראת החתונה

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן