5 סיבות טובות לחגוג בר מצווה בכותל

29 במרץ 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

 

יום הולדת יש רק פעם בשנה, אך אירוע כמו בר המצווה יש רק פעם בחיים! לקראת האירוע המרגש של ילדכם המרגש את כל המשפחה, דעו כי חגיגת בר מצווה בכותל היא הדרך שלכם למנף את ההתרגשות ולחגוג כמו שלא חגגתם מעולם!

 

מסע מרגש לירושלים עם המשפחה הקרובה

המציאות היא שלא כל הילדים עד גיל 13 מספיקים לבקר בעיר הבירה ירושלים. אין עוד מועד מרגש או סימבולי יותר לבקר בירושלים מאשר באירוע בר המצווה. אירוע בר מצווה בכותל הינו אירוע שיכול להיות לא רק עלייה לתורה, אלא גם מסע מרגש אל העיר בעלת הזיקה הכל כך גדולה לעם היהודי.

 

אין תחליף לטעם הקדושה והרוחניות

תמיד תוכלו לחגוג את אירוע בר המצווה עם אטרקציות שונות, מועדוני ילדים או מתחמי אירועים, אך אין באמת תחליף לחוויה רוחנית, עוצמתית וקדושה כמו זו שתקבלו בעיר ירושלים. אירוע בר מצווה בכותל הינו אירוע מרגש שלא ניתן להעביר אותו במילים, אלא שיש לחוות אותו, לגעת בו ולהיות חלק ממנו.

 

יש מי שמפיק עבורכם את האירוע!

המון פעמים אירוע בר מצווה בכותל נשמע כמו הפקה עצמאית שעליכם לקחת על עצמכם, אך בפועל, יש מי שעושה הכל בשבילכם. כיום ישנן חברות המציעות לכם את הדיל המושלם של אירוע בירושלים. חברת ההפקה תדאג לכם ללוח זמנים מסודר הכולל הפסקת אוכל, זמני תפילה וסיור בעיר הקדושה בעולם.

 

כך חוגגים אירוע בלתי נשכח!

כשחוגגים אירוע נדיר כל כך כמו אירוע בר המצווה, רוצים ללכת על בטוח ולא להמר! כל חגיגה אחרת שלא תחגגו הינה הימור, שכן טיבה אינה ידוע. מנגד, בר מצווה בכותל הינו אירוע שאתם הולכים איתו על בטוח! התרגשות, קדושה וטוהר הינם על זמניים, כך שהם תמיד יתאימו לאירוע ותמיד יעניקו רגעים ייחודיים.

 

ההבדל שבין יום הולדת לאירוע מצווה

אירוע בר מצווה בכותל הוא בדיוק מה שמייצר את התחימה שבין עוד יום הולדת ובין אירוע מצווה. לא בכל יום זוכה הילד שלכם לעלות לתורה. הוא הגיע לרגע המיוחד הזה? חוגגים ובגדול!

סגור לתגובות על 5 סיבות טובות לחגוג בר מצווה בכותל

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן