כך תסנן מאות דגמים בדרך לטבעת האירוסין

25 במרץ 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

כנראה שלבת הזוג שלך יהיה קל יותר לבחור שמלת כלה. המסע אחר טבעת האירוסין האחת מסתמן כאחת המשימות המרגשות, המורכבות והעדינות ביותר המוטלות על הגברים שרוצים להציע את ההצעה המרגשת. המציאות היא שישנם המון דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות, אך בהצעת הנישואין תככב טבעת אחת בלבד. איך בוחרים אותה? באמצעות הפילטרים המסננים הבאים:

 

כשאתה יודע כמה אתה רוצה להשקיע, בהרבה יותר קל

המון פעמים בעת שחושבים על הדרך הטובה ביותר לסנן את דגמי הטבעות, רבים אלו הבטוחים כי הדרך הטובה ביותר היא להגדיר את הקו העיצובי של הטבעת: טבעת בניחוח וינטאז', טבעת קלאסית או טבעות אירוסין מעוצבות. עוד הרבה לפני שתגדירו את הקו העיצובי לטבעת, כדאי דווקא לנקוט בגישה אחרת לגמרי: להגדיר תקציב. מאחר ובחנות התכשיטים ישנם מאות דגמים של טבעות, בחינה של כל דגם ודגם עלולה לקחת לכם המון זמן. בחנויות התכשיטים הדגמים פרוסים על פי סיווגם והעלות שלהם, כך שבעת שיהיה לכם תקציב מוגדר לרכישה, תוכלו להתפקס על הסקטור הרלוונטי לכם וכך לחסוך בחינה של דגמים שאינם רלוונטים תקציבית.

 

גלישה באתר האינטרנט של חנות התכשיטים: קיצור דרך!

ועוד הרבה לפני שתגיעו אל חנות התכשיטים בכדי לרכוש טבעת אחת מתוך מאות דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות, תוכלו לעשות בדיקה מקדימה באתר האינטרנט של חנות התכשיטים. לא המון גברים מודעים לכך, אך כל הדגמים המוצגים לכם בחנויות התכשיטים זמינים לכם גם באתר האינטרנט. סינון מקוון הינו הרבה יותר מהיר, שכן אתם יכולים לבקש לראות תוצאות הרלוונטיות לכם כמו עלות הטבעת, גודל היהלום וצבע הזהב.

 

מחמישה דגמים יוצא אחד!

אז איך בוחרים את הטבעת? ההמלצה החמה ביותר היא להתחיל את החיפוש דווקא באתר האינטרנט, ולא בחנות. אתרי האינטרנט של החנויות המובילות מציעים לכם קטלוגים עשירים שיכולים לתת לכם הצצה לקראת מה שאתם עתידים לראות במציאות. המשימה שלכם? לבחור חמישה דגמים שתרצו לראות עם הגעתכם אל החנות. דברים שרואים מכאן לא רואים משם: סמנו את הדגמים החביבים עליכם ואותם תבקשו לראות בחנות.

 

סגור לתגובות על כך תסנן מאות דגמים בדרך לטבעת האירוסין

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן